Kimusubi Aikido Organizasyonu | Kadıköy Belediyesi Zabıtaları Aikido Eğitimi
Sensei İLKER BAKIŞKAN yönetiminde Uluslararası Kimusubi Aikido Organizasyonu resmi web sitesi
aikido, aikido dersleri, istanbul aikido, çocuk aikido, anadolu yakası aikido, aikikai, ilker bakiskan, kimusubi aikido, seishiro endo,
5
post-template-default,single,single-post,postid-5,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Kadıköy Belediyesi Zabıtaları Aikido Eğitimi

Kadıköy Belediyesi Zabıtaları Aikido Eğitimi

Sokaklarda artan şiddet olayları üzerine görevleri başında pek çok sıkıntı yaşayan belediye zabıta birimleri de önlem almak zorunda kaldı.
Kadıköy Belediye Başkanı Selam Öztürk talimatı ile aikido eğitimi almaya başlayan 72 kişilik zabıta timi İlker Sensei denetiminde yoğun bir programa alındı. Eğitim dönemi sonunda medyanın da yoğun ilgi gösterdiği çalışmaların video ve görsellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

2 Comments
  • admin
    Posted at 15:32h, 06 Aralık Cevapla

    Great responsive WordPress theme.

  • admin
    Posted at 15:33h, 06 Aralık Cevapla

    The materials in his design reveal the perception toward space, surface and volume. Moreover, he likes to use natural materials because of their aliveness, sense of depth and quality of individual. He is also attracted by the important influences from Japanese Zen Philosophy.

Post A Comment